Про нас

Щодня наша команда ретельно вибирає кращі товари, які відповідають уподобанням наших клієнтів.

Fiskars official – компанія, офіційний представник Fiskars Finland на території України. Статус дилера дозволяє нашій компанії продавати на території України оригінальні фінські інструменти та товари для дому з гарантією від 1 до 25 років.

Наявність власних складів в Києві дозволяє нашій компанії забезпечувати наявність товару в достатній кількості для покупців інтернет-магазину. Для зручності клієнтів, ми відкрили шоурум в Києві, де кожен бажаючий зможе ознайомитися з товаром Fiskars (в шоурумі представлена лише частина асортименту).

Як офіційний представник компані Fiskars official може створювати унікальні набори інструментів і товарів для будинку за акційними цінами. Дані пропозиції допоможуть придбати якісний фінський товар зі значною економією.

Співробітники інтернет-магазина консультують покупців з усіх питань, пов'язаних з асортиментним рядом Fiskars. Звертайтеся за консультацією за телефонами, вказаними в шапці сайту.

Fiskars official, Ukraine

Підтверджена якість, сертифіковані товари
Виключно оригінальні товари Fiskars в каталозі інтернет-магазину дилера фінського бренду на території України.
Широкий асортимент, відібраний для українського ринку
Каталог товарів підбирався з урахуванням потреб споживачів українського ринку. На сайті Fiskars official представлені найбільш затребувані товари.
Експертність
Співробітники інтернет-магазину досконально знають асортимент і можуть надати професійну консультацію по інструментах і товарам для дому Fiskars.
Зручні способи отримання замовлень
Для клієнтів Fiskars official доступний ряд варіантів отримання товару. Кожен із способів може бути зручний саме вам.